Ogrody

Nasze usługi

nature-landscape-pleasing-white-tiny-flower-windows-background-fresh-imagery-nature-landscape-white-small-flowering-shrub-white-small-flower-pots-white-small-flowers-names-white-small-flowers-spring-w.jpg
Sadzimy byliny, jednoroczne, krzewy.

Od wielu lat obiektem zainteresowania pracowni jest ogrodnictwo. Świadczymy usługi z zakresu projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów, ogódków, zieleńców… Między innymi w zakres działalności pracowni wchodzą takie usługi jak

Zakładanie trawników

-z darni rolowanej (dzięki niższym cenom darni jest to coraz popularniejsza metoda zakładania trawnika); dzięki naszemu doświadczeniu masz pewność że darń się ukorzeni i w krótkim czasie będziesz cieszył się zielonym trawnikiem)

-z siewu (wysiew ręczny mieszanki traw)

trawniki z siewu i darni rolowanejDla klientów, którzy nie chcą mieć w swoim ogrodzie trawnika, oferujemy obsadzenia z roślin okrywowych ( takich jak jałowce płożące, bluszcz, trzmieliny, rozchodniki, karmik) Dla tych, którzy cenią piękno natury, oferujemy zakładanie łąk kwiatowych.

Obsadzenia – zakładanie ogrodów.

Zajmujemy się zakładaniem ogrodów, ogródków, zieleńców, parków. W zakres tych prac wchodzą między innymi takie usługi jak:

Sadzenie drzew (m in. sadzenie dużych drzew). Sadzenie dużych drzew kontenrowanych lub kopanych za pomocą wyspecjalizowanego sprzętu.

Sadzimy nie tylko popularne na naszym rynku krzewy ozdobne lecz równierz cenne odmiany bylin i roślin jednorocznych.

Zkładanie żywopłotów

Do zakładania żywopłotów stosujemy popularne krzewy jak żywotniki (thuja – szmaragd, brabant, złotokończysta, kurnik). Zakładamy również  żywopłoty z drzew i krzewów liściastych. Dla tych klientów, którzy nie chcą mieć typowego żywopłotu, przygotowujemy obsadzenia składające się z przemieszanych gatunków i odmian (świerki, jodły, jałowce) Taka zielona ściana jest różnorodna i ciekawa. Zlecając to nam unikasz kosztownych błędów.

Kolejną częścią usług, w których się specjalizujemy, jest zakładanie ogrodów wodnych.

Dla tych, którzy posiadają niewiele przestrzeni, przygotowaliśmy ofertę w postaci źródełek i strumieni ogrodowych. Na niewielkiej przestrzeni znajduje się źródełko do którego za pomocą pompy tłoczona jest woda z ukrytego zbiornika. Tym, którzy mają więcej przestrzeni i pragną rozpocząć przygodę z wodą w ogrodzie proponujemy oczka wodne, strumienie ogrodowe i stawy kąpielowe. Dzięki technologii  firmy Oase, przy zastosowaniu markowych produktów (pomp, filtrów, i lamp UV) udzielamy gwarancji czystej wody!

Pielęgnujemy ogrody.

Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją ogrodów. Czyli: porządkujemy ogrody po zimie (wiosenna pielęgnacja);  w zakres takiej pielęgnacji wchodzi porządkowanie ogrodu, ocena zniszczeń po zimie oraz wiosenne uzupełnienia; oraz w lecie (letnia pielęgnacja) . Przygotowujemy ogrody do zimy. Wykonujemy również zimowe cięcie drzew i krzewów owocowych (pielęgnacyjne cięcia, prześwietlające i odmładzające cięcia)

Koszenie

Kosimy trawniki, łąki, boiska i pola golfowe.

Warzywniak – zajmujemy się projektowaniem ogrodów  warzywnych. Zaprojektujemy tak, aby pielęgnacja nie była uciążliwa. Doradzimy, jaka szklarnia czy też tunel foliowy będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.

 

Oferta cenowa jest przygotowywana indywidualnie.

KONTAKT

Ogólne ceny usług można uzyskać pod adresem

782992360