sylvan

Jak działamy?

logo sylvan.pl

Zadzwoń

Kontakt 782992360

 

Zakładam ogrody u klienta. Zadzwoń do mnie, wyślij sms, wiadomość na  lub e-mail. Umawiamy się na spotkanie (nie płacisz za naszą wizytę) Wtedy przeprowadzamy rozmowę wywiad na temat usług ogrodniczych jakie cię interesują. Wycena pielęgnacji oraz niewielkich zmian w ogrodzie jest bezpłatna. Jeśli zakres prac jest większy umawiamy się na płatny projekt w który zawiera kosztorys.

skontaktuj się z namiprzyjedziemy do Ciebie! 782992360

Kilka słów o nas

Zakładamy i pielęgnjemy ogrody przede wszystkim w okolicach Bielska, Istebnej, Koniakowa, ,Żywca, Milówki, Rajczy i okolic. Czyli w Beskidach i na Podbeskidziu

Jesteśmy dystrybutorem-firmą usługową instalującą sprzęt firmy Oase. Dzięki specjalistycznym szkoleniom podnosimy swoją wiedze i umiejętności.

indeks

 

Dokładamy dużo starań aby nasza oferta była korzystna dla klienta, ale również widoczna w sieci. Śledźcie nas na facebooku.  Zobaczcie naszą prezentację na www.ogrody.firmy.net  Dzięki łatwości kontaktu oszczędzasz czas i pieniądze!

Wiedza i doświadczenie zdobyte W Technikum Ogrodniczym w Prószkowie, Centrum kształcenia ogrodników Bildungszentrum Gartenbau und Landwirtschaft Münster-Wolbeck w Niemczech oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym dało podstawy naszej działalności. Od 2008 roku koncentrujemy się na aranżacji ogrodów i architekturze krajobrazu na górskich terenach Beskidów Żywieckiego, Śląskiego, Małego i Podbeskidziu. Koncentrujemy się aranżacjach roślinnych i ogrodach wodnych, nawiązujących do ogrodów naturalnych, ściśle nawiązujących do górskiego  otoczenia. Pielęgnację ogrodów prowadzimy pod marką forester.

Rozwój umiejętności i wiedzy  dzięki współpracy z ogólnopolskim stowarzyszeniem twórców ogrodów.

 

 

Pielęgnujemy także i aranżujemy małe ogrody i ogródki.

Od 2019r działam w formie  Spółki

Sylvan Sp  z o. o.

NIP 5532563930.

Regon 38488152000000.

Numer KRS 0000814143.

Marek Gańczorz tel +48 782 992 360.

 

 

 

 

 

Współpraca nieruchomości

 

KONTAKT 782 992 360 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz