sylvan

Jak działamy?

logo sylvan.pl

Zadzwoń

Kontakt 782992360

Jesteśmy firmą ogrodniczą działającą u klienta. Zadzwoń do nas, wyślij sms lub e-mail. Umawiamy się na spotkanie (nie płacisz za naszą wizytę)Wtedy przeprowadzamy rozmowę wywiad na temat usług ogrodniczych jakie cię interesują.

Potem wstępna wycena. Większość usług jest wycenianych indywidualnie.

Jeśli zakres prac jest większy, przygotowujemy wizualizację lub projekt ogrodu wraz z kosztorysem. Nie musisz nigdzie jeździć –

skontaktuj się z namiprzyjedziemy do Ciebie! 782992360

Kilka słów o nas

Zakładamy i pielęgnujemy ogrody przede wszystkim w okolicach Bielska Białej, Żywca, Milówki. Rajczy i okolic. Czyli w Beskidach i na Podbeskidziu

Jesteśmy dystrybutorem-firmą usługową instalującą sprzęt firmy Oase. Dzięki specjalistycznym szkoleniom podnosimy swoją wiedze i umiejętności.

indeks

Dokładamy dużo starań aby nasza oferta była korzystna dla klienta, ale również widoczna w sieci. Śledźcie nas na facebooku.  Zobaczcie naszą prezentację na www.ogrody.firmy.net  Dzięki łatwości kontaktu oszczędzasz czas i pieniądze!

Wiedza i doświadczenie zdobyte W Technikum Ogrodniczym w Prószkowie, Centrum kształcenia ogrodników Bildungszentrum Gartenbau und Landwirtschaft Münster-Wolbeck w Niemczech oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym dało podstawy naszej działalności. Od 2008 r koncentrujemy się na aranżacji ogrodów i architekturze krajobrazu na górskich terenach Beskidów Żywieckiego, Śląskiego, Małego i Podbeskidziu. Koncentrujemy się aranżacjach roślinnych i ogrodach wodnych, nawiązujących do ogrodów naturalnych, ściśle nawiązujących do otoczenia. Pielęgnację ogrodów prowadzimy pod marką forester.

Pielęgnujemy także małe ogrody i ogródki. – Sprawdź nas!

W 2019r powstaje Spółka z o.o. Sylvan podtrzymująca działalność firmy ogrodniczej.  Poszerzamy swą działalność o sprzedaż minibasenów, balii ogrodowych, serwisu basenów.

Sylvan Sp  z o. o.

NIP 5532563930.

Regon 38488152000000.

Numer KRS 0000814143.

Marek Gańczorz tel +48 782 992 360.

 

 

Współpracujemy z firmy.net
 sylvan.pl projektowanie i zakładanie ogrodów Laliki

Współpraca nieruchomości

KONTAKT 782 992 360Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz